آیا به دنبال یک ربات ایمن در اینستاگرام هستید که هنوز هم کار می کند؟ اکنون 2020 است و در واقع اتوماسیون سخت تر شده است و بسیاری حتی اعلام می کنند ربات های اینستاگرام مرده اند!

امروز می خواهم به شما نشان دهم که این طور نیست.

درست است که از سال 2017 ، ربات ها ، خدمات و شرکت های پرکاری تعطیل شده اند و هنوز بسیاری از موارد جدید پدیدار شده اند. من بسیاری از سرویس ها و ابزارهای مختلف را به صورت سه گانه مرتب کردم - و من این صفحه را تقریباً 5 سال نگه داشته ام

من جدول زیر را تهیه کرده ام که لیست کامل من از ایمن ترین ربات ها ، ابزارها و خدمات رشد اینستاگرام برای خودکار سازی حساب های شما را نشان می دهد. برخی از آنها دیگر کار نمی کنند و من آنها را به پایین لیست فشار داده ام.

من همچنین در مورد هر یک از عمق های بعدی بعداً در این مقاله نوشتم.

اگر نمی خواهید کل آن را بخوانید خلاصه ای از بقیه مقاله است: (من می دانم طولانی است):

به نظر می رسد ربات های اینستاگرام مبتنی بر وب که مانند اتومبیل مانند کاربران هستند و کاربران را دنبال می کنند ، یعنی Instagress و کپی رایت های آن ، یکی پس از دیگری توسط اینستاگرام خاموش می شوند.

مشکلی که در مورد این ربات های وب اینستاگرام وجود دارد ، این بود که تعداد زیادی حساب از یک مکان (و همان آدرس IP) در حال اجرا هستند ، که نوع اشتباهی از توجه به ربات و به حساب شما را جلب می کند.

بنابراین ، استفاده از یک سرویس ایمن که از پروکسی برای شما استفاده می کند ، برای کاهش خطرات - یا استفاده از یک ربات اینستاگرام به صورت محلی در رایانه شخصی خود / بر روی یک VPS برای جلوگیری از الگوریتم تشخیص اسپم آنها ، واقعاً مهم است.

نکته سریع: اگر تصمیم دارید از یک ربات قابل بارگیری استفاده کنید - از آن استفاده کنید که از پروکسی اینستاگرام پشتیبانی می کند تا بتوانید اکانت خود را ایمن نگه دارید. من تعداد زیادی پروکسی را آزمایش کرده ام و در حال حاضر من پیدا کرده ام که این یکی از نظر قیمت و نتایج بهترین است.

بهترین ربات اینستاگرام که هنوز در سال 2020 با خیال راحت کار می کند چیست؟

من با بررسی ما در مورد انتخاب برتر شروع می کنم و سپس از دونده بالاتر می شوم.

این سرویس چگونه کار می کند؟

Stellation Media یک نرم افزار قدرتمند مشاهده داستان اینستاگرام دارد که قادر به مشاهده و تعامل با صدها هزار داستان حساب هدفمند در اینستاگرام PER DAY است. سایر خدمات مشابه موجود در بازار فقط نماهای داستانی را ارائه می دهند.

این در واقع با داستانها در تعامل است!

شما حساب خود را روی داشبورد دلخواه خود متصل می کنید و مخاطب مورد نظر دقیقی را که می خواهید انتخاب می کنید و حساب شما شروع به مشاهده داستان این حساب های هدفمند می کند.

دلیل این که اکنون پرقدرت ترین رشد اینستاگرام در حال حاضر است این است که وقتی مخاطب مورد نظر شما بررسی کند چه کسی داستان آنها را مشاهده کرده و با آنها تعامل داشته است ، حساب شما در آنجا قرار می گیرد و این باعث ایجاد کنجکاوی و علاقه برای آن شخص می شود که بررسی کند. صفحه را دنبال کرده و با خود دنبال کنید.

اولین چیزی که باید در مورد Hashtags For Likes بدانید این است که این یک ربات نیست. این بدان معنی است که استفاده از نمایه اینستاگرام شما کاملاً بی خطر و قابل اطمینان است. وقتی از هشتگ برای Likes استفاده می کنید ، تعامل ارگانیک است و اطمینان حاصل کنید که به شرایط و ضوابط اینستاگرام خود پایبند باشید تا تعلیق یا ممنوع الخروج نشوید.

در حقیقت ، Hashtags for Likes به اندازه کافی خوش شانس بوده است که خود را در یک صنعت بسیار پر ازدحام و طاقت فرسا پیدا کرده و آنها را کشف کنند. تعداد زیادی از آنها باقی نمانده اند ، بنابراین این معادل یک ماین طلا است. آنها فهمیدند که همه از هشتگ استفاده می کنند ، و هشتگ ها منبع خون اینستاگرام هستند - اما شرکت های موجود در آنجا به عنوان یک ویژگی روی این موضوع تمرکز نمی کردند.

Hashtags for Likes تصمیم گرفت این مسئله را به هم بپیوندد و موتور جستجوی دیگری ایجاد کند که شما را به پایگاه داده صدها هزار هشتگ مختلف تبدیل کند. این بدان معنی است که می توانید هشتگ های مورد علاقه خود را جستجو کنید ، مواردی که هم اکنون از آنها استفاده می کنید و یا امیدوار هستید که از آنها استفاده کنید و به تجزیه و تحلیل و بینش نسبت به مقایسه آنها با دیگران بپردازید. هشتگ برای لایک می تواند به شما بگوید که آیا مناسب طاقچه شما مناسب است یا نه ، بنابراین می توانید در لیست نهایی هشتگ هایی برای استفاده قرار بگیرید ، که می خواهد موفقیت اینستاگرام شما را به جلو سوق دهد.

اگر فردی هستید که از بیماری رنج می برد ، خسته و مریض است ، بنابراین باید Media Mister را چک کنید. این تیم می تواند به شما در پیشبرد اینستاگرام خود ، روش ارگانیک کمک کند.

آنها حساب شما را با دنبال کننده هایی با کیفیت بالا که خریداری می کنید ، رشد می دهند ، این بدان معنی است که افراد جدیدی را دنبال می کنند که واقعاً به حساب شما علاقه مند هستند ، نتیجه کاملی را کسب می کنید. آنها همچنین می توانند لایک ها و بازدیدهای خودکار را به محتوای شما ارائه دهند ، به طوری که همه چیز پوشانده شود.

وقتی صحبت از استراتژی نهایی تعامل با اینستاگرام است ، باید مطمئن شوید که تمام پایه ها را پوشش می دهید. درصورتی که میزان نامزدی شما مطابقت نداشته باشد ، هیچ هدف دیگری برای جذب دنبال کننده ندارید.

به همین دلیل Media Mister بسیار مفید است - آنها می توانند در این زمینه به همه کمک کنند. نکته دیگری که در مورد این بچه ها دوست داریم این است که آنها می توانند به شما در کانال های دیگر رسانه های اجتماعی شما کمک کنند ، نه تنها اینستاگرام در کل ، آنها یک انتخاب عالی هستند که نمایه شما را دچار مشکل نمی کنند.

Upleap یک ربات اینستاگرام نیست. در حال حاضر تنها سرویس اینستاگرام است که از یک مدیر حساب اختصاصی برای رشد حساب های مشتریان خود استفاده می کند. در اصل ، Upleap تمام کارها را برای شما انجام می دهد ، 100٪ ارگانیک و 100٪ بی خطر.

وقتی در Upleap ثبت نام می کنید ، یک مدیر حساب اختصاصی دریافت می کنید که به طور واقعی با افراد دیگر در اینستاگرام دنبال می کند و درگیر می شود. آنها دقیقاً مانند آنچه شما انجام می دهید ، نظرات معناداری را در پست های افراد دیگر می گذارند.

اینگرامر یکی دیگر از شرکتهایی است که در لیست ما قرار دارد که نسبت به آنچه انجام می دهند صادقانه است. این ربات شفاف اینستاگرام ادعا می کند که موثرترین دستیار اینستاگرام - دستیار کلمه عملی است. همه به یک دستیار مجازی اینستاگرام احتیاج دارند ، بنابراین اگر خودتان خیلی مشغول همکاری با اجتماع خود هستید ، می تواند پاسخ شما باشد.

آنها یک آزمایش سه روزه رایگان ارائه می دهند و از شما می خواهند وقتی تصمیم گرفتید که می خواهید با آنها کار کنید ، وارد حساب خود شوید و اضافه کنید. فراتر از این ، شما کمپین خود را با آنها تنظیم کرده اید که به محتوای شما شخصی شده اند ، و سپس بنشینید و تماشا کنید که تعامل آنها جادوی آن است.

اکنون که اکثر خدمات اتوماسیون کم شده اند ، عاقلانه خواهد بود که به طور کامل در مورد عملکرد ربات های اتوماسیون تجدید نظر کنید. این دقیقاً همان کاری است که ektor.io انجام می دهد ، هدف آن تقویت استراتژی نامزدی شما بدون اینکه اصلاً شما را دچار مشکل کند. در حقیقت ، این الگوریتم جدید غیر قابل کشف است.

ektor.io متعلق به دوران ربات های نسل جدید اینستاگرام است. این آخرین نسخه برنامه تلفن همراه اینستاگرام را تقلید می کند و از چهره (از طریق هوش مصنوعی) برای رفتار مانند کاربر انسانی استفاده می کند. بنابراین ، دیگر لازم نیست نگران نقض امنیت باشید.

تنها نکته منفی این است که شما باید آن را بارگیری کرده و آن را روی رایانه (یا VPS) خود اجرا کنید. بنابراین ، اگر شما یک تکنسین طبیعی نیستید ، ممکن است به کشف کردن آن کمک کنید. اما جای نگرانی نیست ، این نرم افزار شامل یک راهنما است و یک تیم پشتیبانی اختصاصی می تواند در هنگام راه اندازی به شما کمک کند.

با این حال ، پس از انجام این کار ، خوشحال خواهید شد که وقت خود را برای کارکردن گرفتید. این واقعیت ساده که غیر قابل کشف است ، امروزه چنین مزیت ارزشمندی است. این ربات برای همه کسانی که به طور جدی نگران رشد مخاطبان اینستاگرام خود هستند و دوست ندارند حساب آنها به خطر بیفتد یا ممنوع باشد طراحی شده است.

این ربات غنی از ویژگی (مانند ، اظهار نظر ، دنبال کردن / عدم بازپرداخت ، نمایشگر داستان جمعی) به شما امکان می دهد مخاطبان خود را با انتخاب چندین کاربر یا هشتگ تنظیم کنید. برای هر کار ، از شما خواسته می شود یک لیست زمانبندی را انتخاب کنید. این مهمترین پارامتر است ، زیرا به فرایند اتوماسیون کمک می کند تعادل بین بازده و غیر قابل کشف را پیدا کند.

با تمام این داده ها ، ektor.io می تواند با رشد حساب کاربری اینستاگرام خود با پیچیده ترین روش ، از طرف شما شروع به کار کند.

How Instagram Bot help You to Grow your business online | 5 Best .

زمستان ، ,اینستاگرام ,یک ,کند ,ربات ,های ,است که ,می کند ,می کنید ,خود را ,شما رامنبع

اینستاگرس

Trusy Social

بهترین ربات های اینستاگرام

اینستاول

رشد جدید اینستاگرام راه حل های سال 2020

25 سرویس برتر رشد اینستاگرام سال 2020

مشخصات

آخرین جستجو ها

اینجا همه چی هست خوشمزه ترین مزه ها طرح توجیهی پیکو موویز سایت پروژه های علمی اخبار ورزشی اخبار تکنولوژِی و بازی های کامپیوتری کانتر بازان Londongji1k News بهترین سایت